Hlavní strana

Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)

Skladem jen 18 kusů

cena od 187 €

EAN:4890808221808

Značka:le Wand

Svojou kompaktnou veľkosťou a silnými vibráciami prebudí všetky zmysly!Prečo je dobrý?Krásny dizajn: Elegantný, moderný vzhľad, ktorý rozmaznáva už na pohľad.Materiál priateľský ku pokožke: Jemný aj pre citlivú pokožku, takže ho... Celý popis

Rýchle sodanie

Po celém SR.

Podpora

Podpora na telefóne a emaile.

Jednoduchá reklamácia

Jednoduchá reklamácia tovaru

Zabezpečená platba

100% zabezpečenie platby.

Informácie o produkte Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)

Na nižšie uvedených eshopoch sa predáva Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) a vďaka nášmu portálu môžete zistiť, kde ho môžete zakúpiť najlacnejšie.

Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) môžete zakúpiť za najlepšiu cenu v obchodoch:


Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)
Vibrátory

Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)

187 €

Svojou kompaktnou veľkosťou a silnými vibráciami prebudí všetky zmysly!Prečo je dobrý?Krásny dizajn: Elegantný, moderný vzhľad, ktorý rozmaznáva už na pohľad.Materiál priateľský ku pokožke: Jemný aj pre citlivú pokožku, takže ho môžeš smelo používať.Jemný na dotyk: Zamatový povrch pre ešte zmyselnejší zážitok.Všestranné použitie: Ideálne pre intímnu aj telesnú masáž alebo dokonca ako pokročilý vaginálny vibrátor.Vstavaná batéria: Až 1 hodina nepretržitého potešenia na jedno nabitie.20 režimov vibrácií s 10 úrovňami intenzity: Prispôsobiteľná stimulácia pre každú náladu.Silná klitorálna stimulácia: Intenzívne potešenie cielenou stimuláciou.Odolný voči postriekaniu: Zvládne aj tie najvlhkejšie okamihy vášne.Na toto dávaj pozor:Na análnu aplikáciu nie je odporúčané.Pred prvým použitím a po každom použití ho dôkladne očisti.Používaj s ním len lubrikant na vodnej báze.Skladuj ho oddelene od iných hračiek.Nepremokavý – dbaj na to, aby sa pri čistení nedostala voda do elektrických častí.Ako používať?Zapni vibrátor pomocou stredného tlačidla s vlnkami.Vyber požadovaný vzor vibrácií opakovaným stláčaním tlačidla s vlnkami.Intenzitu nastavíš tlačidlami s plusom a mínusom.Pre komfortnejší pocit používaj lubrikant na vodnej báze.Masíruj želanú časť tela, či už je to klitoris, bradavky, krk, stehná alebo iné citlivé miesta.Po použití ho dôkladne očisti.Ovládanie:Trojgombíkové usporiadanie: stredné tlačidlo slúži na prepínanie režimov vibrácií, šípky hore a dole slúžia na nastavovanie intenzity.Pripojenie nabíjačky:Nabíjanie vstavanou batériou cez USB kábel.Nabíjací USB kábel je súčasťou balenia.Obsah balenia:1 ks masážny vibrátor Le Wand Petite (čierna farba).1 ks USB nabíjací kábel s rôznymi sieťovými adaptérmi.1 ks saténové skladovacie vrecko.Vlastnosti produktu:Materiál: Koži priateľský silikón...

Celý popis

Produkt Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) z kategórie Vibrátory si môžete zakúpiť napríklad v internetovom obchode Lovesexshop.Sk za cenu 187 €.


Informace o Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)


✅ Dostupnosť

Skladom

⭐ Hodnotenie

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategória

Vibrátory

🧵 Výrobca

le Wand

🛒 Obchod

Lovesexshop.Sk

💰 Cena

187

🔘 EAN

4890808221808

čierna
Silikón

Často kladené otázky k Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)


❓ Koľko stojí Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)?

Produkt Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) môžete zakúpiť už od 187€ v eshope Lovesexshop.Sk


❓ Kde kúpiť Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)?

Produkt Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) si môžete zakúpiť napríklad v eshope Lovesexshop.Sk


❓ Je Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) skladom?

Na našom webe môžete nájsť niekoľko eshopov, kde majú Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) skladom. Pozrieť sa môžete napríklad na eshop Lovesexshop.Sk


❓ Aký je EAN kód Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny)?

EAN kód pre výrobok Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) je: 4890808221808


Vyhľadávajte ďalšie vibrátory podľa ceny


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii najlacnejší vibrátory.

Ďalej pre Vás máme vibrátory podľa ceny


Hľadáte ďalšie výrobky od značky le wand?

Od značky le wand máme v našom katalógu množstvo výrobkov. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od le wand.


Jaké jsou neprodávanější vibrátory?


Najpredávanejšími vibrátory sú bullet vibrátory, ktoré sú malé a ľahko sa skladujú. Sú vhodné pre začiatočníkov aj skúsených užívateľov. Ďalším obľúbeným typom sú G-spot vibrátory, ktoré sú navrhnuté tak, aby stimulovali G-spot. Vibrátory v tvare penisu sú tiež veľmi obľúbené, pretože poskytujú realistický zážitok. Dvojité vibrátory sú skvelou voľbou pre dvojicu, pretože poskytujú stimuláciu pre oboch partnerov naraz.
Tento článok poskytuje prehľad o najpredávanejších typoch vibrátorov, ktoré sú k dispozícii na trhu. Všetky typy sú navrhnuté tak, aby poskytovali intenzívne potešenie a zábavu.


Pozrite sa ešte na ďalšie obchody


Tieto obchody majú v ponuke ďalšie vibrátory. Pozrite sa na ich ponuku.

Parametre

čierna

Silikón

Všetky ďalšie parametre výrobku Le Wand Petite - exkluzívny, nabíjací masážny vibrátor (čierny) nájdete napríklad na webe Sexicekshop.sk