Hlavní strana

LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)

Skladem jen 18 kusů

cena od 202 €

EAN:7350075029387

Značka:LELO

Vibračné análne koráliky s individuálne vibrujúcimi korálikmi, ktoré pri pohybe dovnútra a von poskytujú jemnú masáž, a pri spustení vibrujúceho motora sa postarajú o extra brnící pôžitok! Prečo je dobré? Unisex produkt – môžu... Celý popis

Rýchle sodanie

Po celém SR.

Podpora

Podpora na telefóne a emaile.

Jednoduchá reklamácia

Jednoduchá reklamácia tovaru

Zabezpečená platba

100% zabezpečenie platby.

Informácie o produkte LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)

Na nižšie uvedených eshopoch sa predáva LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) a vďaka nášmu portálu môžete zistiť, kde ho môžete zakúpiť najlacnejšie.

LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) môžete zakúpiť za najlepšiu cenu v obchodoch:


LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)
Vibrátory

LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)

202 €

Vibračné análne koráliky s individuálne vibrujúcimi korálikmi, ktoré pri pohybe dovnútra a von poskytujú jemnú masáž, a pri spustení vibrujúceho motora sa postarajú o extra brnící pôžitok! Prečo je dobré? Unisex produkt – môžu ho používať ženy aj mužiFlexibilný, prémiový materiál priateľský k pokožke – ideálny pre citlivých a alergicky náchylných, ľahko sa prispôsobuje teluAnatomický dizajn so zužujúcim sa koncom zabezpečuje jemný zážitok z prenikaniaPovrch s meniacimi sa veľkosťami korálikov poskytuje extra masáž pri pohybe dovnútra a vonV každom zo štyroch korálikov má vibračný motor!Vstavaná batéria – žiadne starosti s batériamiFlexibilný základ – ideálne pre kruhovú masáž a rozšírenie8 vibrácií – rôznorodý zážitokJednoduché ovládanie tlačidlamiBezpečný, rozšírený základ s praktickým držiacim krúžkom – nevyšmykne sa, ľahko sa ovládaTichý chod – diskrétne použitie100% vodotesné – pohodlne použiteľné v sprche alebo vo vani, ľahko čistiteľnéDôležité upozornenia: Pred a po každom použití dôkladne vyčistitePri vkladaní vždy používajte lubrikantNa lubrikáciu používajte iba lubrikant na vodnej bázePoužitie: Nadčasti svoj anál a análne vibrátory rovnomerne lubrikujte. Keď je vaše telo dostatočne pripravené, opatrne preniknite vibrátorom do análu. Potom ostáva už len zapnúť neporovnateľné brnenie! Ovládanie: Dlhým stlačením zapnete a vypnete prístroj, krátkym stlačením vlnového tlačidla prechádzate medzi režimami vibrácie. Pripojenie nabíjačky: Konektor nabíjačky sa nachádza na opačnej strane základného držiaceho krúžku, je označený malým perforovaným kruhom, ktorý musíte pri prvom použití opatrne prepichnúť koncom nabíjačky. Obsah balenia: 1 kus análny vibrátor1 kus USB nabíjací kábelŠpecifikácia produktu, vlastnosti: materiál priateľský k pokožke, silikónflexibilný dizajnextra...

Celý popis

Produkt LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) z kategórie Vibrátory si môžete zakúpiť napríklad v internetovom obchode Lovesexshop.Sk za cenu 202 €.


Informace o LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)


✅ Dostupnosť

Skladom

⭐ Hodnotenie

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategória

Vibrátory

🧵 Výrobca

LELO

🛒 Obchod

Lovesexshop.Sk

💰 Cena

202

🔘 EAN

7350075029387

čierna
Plast
Vibrátory|Análny vibrátor

Často kladené otázky k LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)


❓ Koľko stojí LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)?

Produkt LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) môžete zakúpiť už od 202€ v eshope Lovesexshop.Sk


❓ Kde kúpiť LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)?

Produkt LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) si môžete zakúpiť napríklad v eshope Lovesexshop.Sk


❓ Je LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) skladom?

Na našom webe môžete nájsť niekoľko eshopov, kde majú LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) skladom. Pozrieť sa môžete napríklad na eshop Lovesexshop.Sk


❓ Aký je EAN kód LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny)?

EAN kód pre výrobok LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) je: 7350075029387


Vyhľadávajte ďalšie vibrátory podľa ceny


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii najlacnejší vibrátory.

Ďalej pre Vás máme vibrátory podľa ceny


Hľadáte ďalšie výrobky od značky lelo?

Od značky lelo máme v našom katalógu množstvo výrobkov. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od lelo.


Jaké jsou neprodávanější vibrátory?


Najpredávanejšími vibrátory sú bullet vibrátory, ktoré sú malé a ľahko sa skladujú. Sú vhodné pre začiatočníkov aj skúsených užívateľov. Ďalším obľúbeným typom sú G-spot vibrátory, ktoré sú navrhnuté tak, aby stimulovali G-spot. Vibrátory v tvare penisu sú tiež veľmi obľúbené, pretože poskytujú realistický zážitok. Dvojité vibrátory sú skvelou voľbou pre dvojicu, pretože poskytujú stimuláciu pre oboch partnerov naraz.
Tento článok poskytuje prehľad o najpredávanejších typoch vibrátorov, ktoré sú k dispozícii na trhu. Všetky typy sú navrhnuté tak, aby poskytovali intenzívne potešenie a zábavu.


Pozrite sa ešte na ďalšie obchody


Tieto obchody majú v ponuke ďalšie vibrátory. Pozrite sa na ich ponuku.

Parametre

čierna

Plast

Vibrátory|Análny vibrátor

Všetky ďalšie parametre výrobku LELO Soraya Korálky - nabíjací, vodotesný análny vibrátor (čierny) nájdete napríklad na webe Sexicekshop.sk